poniedziałek, 27 października 2014

Weekend w pigułceTo ,że lubię weekendy ,wiecie chyba już . Najbardziej za to ,że mogę całkowicie cały poświecić rodzinie . Zapominam o minionym tygodniu i staram się skupić na tym co teraz . Nie myśleć o tym co w przyszły tygodniu nas czeka .
Amela też cieszy się tym czasem ,widać jak promienieje ,że wszyscy są w domu i poświęcają jej tyle czasu ile tylko potrzebuje . 

W ten weekend było i leniwie i zakupy były ,spacer długi był ,zabaw mnóstwo i śmiechu .
Amelia od piątku zadaje nam jeszcze więcej pytań niż zwykle !  Co kilka minut , albo i sekund pada nowe pytanie  " Mamo ,kto te drzwi zrobił ? " , " Mamo , co to ksiądz ?" , " Ciemu Amelka  nie majują się ,a mama majuje ? "  ...  i setki innych . Teraz uzbrajam się w cierpliwość i odpowiadam ,czasem jeszcze nie zdążę odpowiedź na jedno ,a już drugie zadaje :)
I jeszcze co chwilkę prosi by jej mówić jakieś wierszyki zna ich mnóstwo już i dalej i dalej chce . 
W weekend dużo też tańczyłyśmy ,co akurat mamie dobrze zrobiło :) A mała tancerka jak tańcowała ,czasem to już nie nadążałam ,a ona chciała więcej .
Weekend zaliczamy do udanych ,Miło spędzony w gronie najbliższych . Humory dopisywały i nasze i Amelki :)
5 komentarzy:

 1. No to zaczyna się kolejny etap - etap pytań :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My juz etap pytan bez konca mamy za soba, teraz owszem Wojtek nadal pyta i docieka ale tak o 50% mniej, mam czas na oddech wczesniej nie bylo przerw :)
  Super weekend :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taka tak znam to ,ale dobrze wiedziec ,że za jakiś czas będzie ich jednak mniej !

   Usuń
 3. Śliczne zdjęcia i cudny płaszczyk! Gdzie go kupiłyście dziewczyny? Absolutnie stylowy!

  OdpowiedzUsuń