niedziela, 28 grudnia 2014

W Święta Bożego Narodzenia


Święta z Nią każde są wyjątkowe . Podwójna radość ,nasza i jej . Uśmiech na buźce , bo prezenty trafione . W centrum zainteresowania jak zwykle - najmłodsza . A Amelia wykorzystuje to i pokazuje co potrafi . 
Spotkanie z najbliższymi . Najwięcej czasu przy stole. Rozmowy z osobami , które widzi się praktycznie tylko na święta . Ile przez te miesiące się zmieniło , a wiadomo u Amelki to już najwięcej ,tu co chwila coś się dzieje . Prababcia Amelii stojąca nad uszami , krążąca w koło stołu  :" jeść , jeść "
Brzuchy pełne . Uśmiechy na buźkach , bo przecież tyle czasu na co dzień nie ma by porozmawiać spokojnie o wszystkim . Świąteczne filmy . Kevin sam w domu - zaliczony :)
W tym roku pod choinką czekało mnóstwo prezentów na Amelię , od nas dostała kolejkę , która bardzo przypadła do gustu . W wigilię do późna testowała zabawki . A w pierwszy dzień świąt ciężko było ją zbudzić , b przecież trzeba było jechać do drugiej babci . Ile było wrażeń . Choinka duża i pachnąca przepiękne . Pierniki zjedzone , co do jednego .  Kolędy śpiewamy i wciąż nucę sobie i Amelii kiedy kładzie się spać .

10 komentarzy:

 1. Moja mama twierdzi,że wszystko co robimy w święta, ta cała oprawa jest dla dzieci i coś w tym jest. Kiedy przy stole są dzieci to wszystko nabiera sensu.Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Amelka pozdrawia Amelkę:) pierwszy raz trafiłam na Twojego bloga,ale będę częstym gościem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy ma się dziecko święta nabierają dużej magii i jeszcze większego dla nas znaczenia. Bardzo ładne zdj.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki . Tak zgodzę się z Tobą co do słowa !!

   Usuń
 4. Rewelacyjny tor. My mamy zestaw trzech autek na magnesy z Lidla. Kevin obejrzany jednym okiem niestety w tym roku.
  Wszystkiego co najlepsze w 2015:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My mamy z biedronki :)
   dzięki i też Szczęśliwego Nowego Roku 2015

   Usuń
 5. Zdjęcia z dziećmi i dla dzieci są zawsze inne, magiczne. Bez nich to nie to samo. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń